Funkcionalismus na vinici

Představte si, že žijete na konci ulice, která plynule přechází ve vinice. Každý den začínáte pohledem do malebného okolí. Přesně tak jsme navrhli a postavili tento dům. Hlavní obytnou zónu jsme proto zasadili do prvního patra. A od okolí jsme ji oddělili čirým sklem. Kouzlo funkcionalismu je v neviditelných, ale funkčních detailech, v jednoduchosti a […]

Rekonstrukce interiérů řadového domku

Kompletní návrh rekonstrukce nás čekal ve dvoupodlažním řadovém domě v Brně. Hlavní změna proběhla otevřením a zvětšením kuchyně do společenské zóny. Vniklo i klidové čtecí místo s křeslem pod schodištěm. Celým interiérem se prolíná stejný motiv tmavé dřevěné vinylové podlahy v kombinaci bílého, šedého, a tmavě dřevěného lamina.

Luxusní vila s heliportem

K návrhu interiérů rodinného domu jsme byli přizváni v počátku zahájení výstavby hrubé stavby. Velký důraz byl kladen na vytvoření útulné společenské části s kuchyňským koutem a ostrůvkem, kde bude celá rodina trávit svůj společný čas. Zároveň byla důležitá návaznost na prosklenou garáž, která se nachází přes chodbu vedle společenské části s kuchyní, která bude sloužit k reprezentování luxusní sbírky automobilů, motorek a dalších sběratelských […]

Rodinný dům s výhledem na Beskydy

Takhle vypadá domov, ze kterého nemusíte – a ani nechcete – vycházet. Dům je velkorysý v celém pojetí, v prostoru i vybavení – včetně luxusní wellness zóny. Můžete v něm žít, pracovat, sportovat i odpočívat, a to 24/7/365. Ven vás vyláká snad jen rozlehlá zahrada nebo výlet do nedalekých Beskyd.

Rekonstrukce s úctou k předkům

Jak podle vás vypadá ideální chalupa? Je to tradiční dřevěný interiér, kde nádobí umýváte v ruce? Nebo potřebujete pohodlí? A co kdyby šlo obojí dohromady? Starý statek na Vysočině jsme přeměnili ve víkendové bydlení ve stylu alpského chaletu. Masivní dřevo, původní kamenné zdivo a trámové stropy zachovávají tradici. Moderní vybavení zajistí vaše pohodlí. A vy […]

Návrh restaurace pro stavební firmu

Pro brněnskou stavební firmu Inten Group invest jsme navrhli restauraci, která nabídne výbornou snídani a brunch v dopoledních hodinách. Odpoledne se prostor promění v luxusní bar se skvělými drinky, kam můžete zavítat, posedět a dát si něco dobrého cestou z práce.

Showroom pro firmu Nautica

Firmě Nautica, která se specializuje na interiérové bazény, jsme pomohli s návrhem a realizací showroomu v Brně. Požádali nás o pomoc jak u veřejné části, která je přístupná zákazníkům a klientům, tak i kancelářskou část určenou pro vlastní zaměstnance, která zahrnuje i zasedací místnost a kuchyňku v patře.

Novostavba kaskádového rodinného domu

Tvar a svažitost parcely dala vzniknout rodinnému domu reagující na tyto skutečnosti. Jedná se o kaskádový rodinný dům složený z několika na sebe navazujících kvádrů. Hmotu domu doplňují betonové portály, které definují vstup a terasu domu. V interiéru převažují dekory kamene a mramoru ve vysokém lesku, které jsou doplněny o nábytek v tmavě hnědém dekoru dřeva. Celý koncept doplňují svítidla a mobiliář se zlatými prvky.

Rekonstrukce RD s vinným sklípkem

Rekonstrukce rodinného domu v Brně obsahovala několik zásahů v různých měřítcích, tak aby umožnovala příjemné bydlení pro pěti člennou rodinu. Součástí zásahů bylo i navržení wellness části, která obsahuje saunu i vířivku. Unikátem v tomto projektu je hydraulický skleněný poklop, kterým vstupujeme do sklepních prostorů, sloužící pro uchování a archivaci vín.

Rodinný dům s křídlem pro odrostlé děti

Novostavba rodinného domu se nachází v obci Bzenec. V návrhu jsme pracovali se čtyřmi kvádry, které definují jednotlivé zóny dispozice. V centrální hmotě budovy s pultovou střechou se nachází společenská zóna s kuchyní. Ostatní hmoty domu mají rovnou střechu. Dům je navržen tak, aby ze všech obytných místností bylo možné vyjít přímo na zahradu.